Terapia małżeńska, terapia dla par Radom

Terapia małżeńska/par w Radomiu – pierwszy krok do udoskonalenia Waszego związku

Zmagasz się z problemami w związku? Kłótnie stają się dla Ciebie i Twojego małżonka/partnera codziennością? A może czujesz, że coś się między Wami wypaliło? Jeśli zastanawiasz się, jak wrócić do stanu wzajemnego zrozumienia i szacunku, to terapia małżeńska/par w naszej placówce w Radomiu może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. Mazowiecka Klinika Psychoterapii i Psychiatrii w Radomiu jest miejscem, w którym pomagamy parom znaleźć nowy kierunek w ich relacji. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i narzędzia, które pozwolą Wam na lepsze zrozumienie Waszych problemów i wzajemnych oczekiwań.

Terapia dla par w Radomiu

W naszej Klinice Psychoterapii w Radomiu doświadczony psycholog i psychoterapeuta dla par pomoże Wam przetrwać burzliwe czasy. Nasi terapeuci specjalizują się w różnych formach interwencji terapeutycznej i dostosowują podejście do indywidualnych potrzeb każdej pary. W rezultacie małżonkowie/partnerzy zyskują możliwość rozwiązania swoich problemów i nauczenia się nowych, zdrowych sposobów komunikacji.

Terapia dla par w Radomiu pod okiem naszych specjalistów to skuteczny sposób na poprawę Twojego życia małżeńskiego lub partnerskiego. Skupiamy się na odbudowie zaufania, wzajemnym szacunku i uczciwości, przekazując informacje zwrotne i starając się wyrobić w Pacjentach umiejętności, które pomogą w codziennej komunikacji i zmaganiami z problemami.

Kiedy warto zdecydować się na terapię małżeńską/par?

Na terapię z psychologiem-psychoterapuetą dla par w Radomiu zapraszamy osoby, które są zainteresowane:

  • uzyskaniem pomocy w rozwiązaniu konfliktów i trudności w ich relacji (np. w sytuacji odmiennych opinii na temat wychowywania potomstwa, dysponowania domowymi finansami, organizowania czasu wolnego, różnic w wartościach),
  • lepszym komunikowaniem sobie potrzeb, oczekiwań, odczuć, intencji,
  • omówieniem wątpliwości, czy pozostać w związku, czy się rozstać,
  • pracą nad problemami seksualnymi w relacji czy trudnościami związanymi ze staraniem się o dziecko,
  • ustaleniem granic pomiędzy wzajemną bliskością a niezależnością, określeniem ról w rodzinie, norm postępowania,
  • pracą nad kryzysem w związku (np. zdrada partnera, choroba jednego z partnerów),
  • zmianą poczucia monotonii, stagnacji, niskiego poziomu satysfakcji z relacji,
  • odkryciem i zmianą wzajemnie destrukcyjnych postaw i sposobów zachowywania się,
  • uzyskaniem psychicznej autonomii od rodziny pochodzenia,
  • wyeliminowaniem poczucia osamotnienia w związku.

Terapia małżeńska/par w Radomiu, czyli szansa na nowy początek

Wybierając terapię małżeńską/par w Radomiu, dajesz sobie oraz swojej drugiej połówce szansę na odnalezienie drogi do szczęśliwego i harmonijnego związku. Nasz psycholog-psychoterapeuta dla par stworzy plan terapii dostosowany do Waszych potrzeb i pomoże Wam w odbudowie relacji.

Ponadto specjaliści z naszej placówki, wśród których znajdziesz najlepszych psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów w Radomiu niosą pomoc także na indywidualnych i grupowych spotkaniach z dorosłymi, a także psychoterapiach młodzieży i dzieci. Osoby zainteresowane walką o poprawę stanu swojego zdrowia psychicznego zapraszamy do kontaktu!

Close Menu