Gabinety współpracujące

Andrzej Karczewski (ul. Kopernika 9/14, 26-600 Radom) - lekarz psychiatra

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie 1997. Specjalizację lekarską z psychiatrii odbyłem w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, pod kierownictwem Prof. Marka Jaremy, Specjalisty Krajowego w dziedzinie psychiatrii (opiekun specjalizacji dr n. med. Dorota Kukulska).
Podstawową zasadą, którą kieruje się w swojej pracy, jest szybkie i sprawne znalezienie skutecznych rozwiązań przedstawianych mi problemów. W relacji z moimi Pacjentami cenię sobie partnerstwo i daleko posuniętą współpracę w dokonywaniu ostatecznej decyzji, tak by mogli współuczestniczyć w terapii. Nie uznaję paternalistycznego traktowania Pacjenta „z góry”, nie wprowadzam niepotrzebnego dystansu między lekarzem a Pacjentem. Nie narzucam swoich decyzji, co najwyżej doradzam tak, jak mogę najlepiej, zgodnie z najnowszym osiągnięciami wiedzy medycznej.
Psychiatria jest szczególną dziedziną. Mimo istotnej poprawy społecznego wizerunku psychiatrii w Polsce wciąż w osobach udających się do psychiatrów jest wiele wstydu, kompleksów i poczucia bycia gorszym od innych. Chciałbym powiedzieć, że u mnie nigdy nikt z Państwa nie poczuje się źle z powodu swoich problemów. Nie potępiam nikogo, mam otwarte i pomocne podejście nawet w najbardziej nietypowych i wstydliwych problemach. Wszystkie dane podawane w trakcie wizyt są objęte ścisłą tajemnicą lekarską.

Ewa Szczecińska (ul. Witolda 7 lok. 1.07, 26-600 Radom) - lekarz psychiatra

Izabela Gralak - Wdowik (ul. Witolda 7 lok. 1.07, 26-600 Radom) - lekarz psychiatra

Close Menu