Katarzyna Łukasik-Falkowska

psycholog, psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, specjalność psychologia kliniczna i osobowości. Ukończyłam Studium Terapii Rodziny w Warszawie prowadzone przez Stowarzyszenie OPTA oraz roczne szkolenie w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie.

Odbyłam roczny staż psychoterapeutyczny w Pracowni Terapii i Rozwoju w Warszawie akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Od czternastu lat pracuję w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białobrzegach, gdzie zajmuję się prowadzeniem diagnozy dzieci i młodzieży, terapii psychologicznej oraz profilaktyką. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu Treningów Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży, socjoterapii oraz warsztatów psychoedukacyjnych dla dzieci i rodziców.

Pracowałam także w Przychodni Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Białobrzegach, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Nowym Mieście oraz w Ośrodku środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży oddział w Białobrzegach.

W pracy terapeutycznej stosuję model integracyjny, łączący metody z zakresu terapii psychodynamicznej, systemowej oraz poznawczo-behawioralnej.

Swoją pracę z pacjentami poddaję regularnej superwizji u superwizora aplikanta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję psychoterapeutycznie z młodzieżą, dorosłymi, parami i rodzinami

Close Menu